Sitemizden daha iyi yararlanmak ve diğer üyelerimizle tanışmak için lütfen 15 saniyenizi ayırarak sitemize üye olabilirsiniz...
Kontrol Paneli

____________________________ Anasayfa'm Yap
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Vampir Hastalığı(Porfiria)
Paz Mayıs 19, 2013 8:08 pm tarafından mannak_

» Sohbet bölümü
Paz Mayıs 19, 2013 2:58 pm tarafından mannak_

» Peter Plogoyowitz
Çarş. Nis. 10, 2013 5:12 pm tarafından Psyche7

» VAMPİR BULMADA PARAPSİKOLOJİK YARDIM
Cuma Mart 29, 2013 5:28 pm tarafından umutsuzkan

» VAMPİR BULMADA PARAPSİKOLOJİK YARDIM
Cuma Mart 29, 2013 5:28 pm tarafından umutsuzkan

Vampir Hakkında ?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

olmamis Vampir Hakkında ?

Mesaj tarafından Warrior8734 Bir Ptsi Ekim 15, 2012 7:15 am

Öncelikle herkese selamlar siteyi yeni fark ettim ve üye oldum gerek araştırmalar yapın yayınlayan gerek siteye emeği geçen herkese teşekkür ederim. Affınıza sığınarak benim sorum şudur. Açıkçası vampirlerin var olduğuna inana biriyim. Ufolar dünya dışı yaşam cinler, hayaletler vs gibi doğa üstü olaylarada inanıyorum açıkçası uzaylıların olduğu bir evrende vapirlerin de olmasını çok normal buluyorum boş boşuna bu kadar filmini dizisini kitabını yapmazlardı öyle değel mi.

Lafı fazla uzatmadan soruma geçmek istiyorum. Sitede yazanlar dışında vampirler hakkında bilgi sahibi olan vampirlerin gerçek olduğunu bilen ve vampirleri gören hatta konuşan arkadaşların bilgilerini paylaşmasını rica ediyorum. İstanbul çok büyük bir şehir ve dünyanın tam ortası denebilecek bir konumda bulunuyor, eşbet bu şehirdede bir vampir klanı vardır bilgielrinizi ve yorumlarınızı merakla bekliyorum .
Warrior8734
Fledgling Vampir
Fledgling Vampir

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics